Nowy Sącz, Jamnica

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
349 000 PLN
Powierzchnia
19,96 m2

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa , składająca się z dwóch działek budowlanych z których jedna ma 9 a druga 10,96 a. Na każdej  z nich , wykonano półki, oraz każda posiada odrębny wjazd , stąd możliwość niezależnej budowy. Teren przygotowany pod budowę z pewnością  zaoszczędzi czas jak i pieniądze przyszłym inwestorom. 
Lokalizacja blisko miasta , daje możliwość szybkiego dostępu do najważniejszych obiektów w Nowym Sączy, jednak mimo tego , miejsce jest ciche i spokojne , oraz niewątpliwie z pięknym widokiem.

Zapraszam osoby zainteresowane do kontaktu. 

Jan Tokarczyk

502-997-069 

  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus
Jan Tokarczyk

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości AZ dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Nieruchomości AZ z siedzibą przy Krańcowa 13, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomosciaz.com… czytaj więcej

 

AZ oferty