Tylka

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
160 000 PLN
Powierzchnia
24,36 A

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 24 ar,  położona w miejscowości Tylka - 3 km od Krościenka nad Dunajcem. Usytuowanie działki daje nam możliwość cieszyć się pięknym widokiem , oraz idealnym nasłonecznieniem , a pobliski drzewostan umożliwia również dostęp do odrobiny cienia. 

Propozycja idealna dla osób , które marzą o miejscu cichym i spokojnym , odpowiednia  również jako miejsce z którego można rozpocząć wędrówkę po szlakach Pienińskiego Parku Narodowego , lub zwiedzania  pobliskich miejscowości atrakcyjnych turystycznie ( Krościenko, Szczawnica, Jaworki)  oraz  wypraw, do oddalonego o niecałe 50 km Zakopanego i naszych pięknych Tatr. 

Zapraszam do prezentacji na miejscu. 

Jan Tokarczyk 
502-997-069

Jan Tokarczyk

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości AZ dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Nieruchomości AZ z siedzibą przy Krańcowa 13, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomosciaz.com… czytaj więcej

 

AZ oferty