Lipinki

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
489 000 PLN
Powierzchnia
160 m2
Liczba pokoi
6

Nieruchomość 28a z domem i garażem w cichej lokalizacji


Przedstawiamy dom wolnostojący - 6pokojowy , z rynku wtórnego w miejscowości Lipinki.  Jego głownym atutem jest przestronność oraz lokalizacja.

Nieruchomość znajduje się na działce 28ar, w całości oznaczonej w MPZP symbolem MN, czyli działka budowalna- tereny budownictwa mieszkalnego jednorodzinnego.
Teren jest płaski, kształtem przypominający romb o wymiarach 51,5m x 50m x 49m x 68,5m. Na działkę prowadzi droga gminna asfaltowa. Do drogi głównej mamy około 300m.
Cała powierzchnia jest ogrodzona, z wyraźnie wydzieloną częścią rekreacyjną ( ogród )i gospodarczą ( tu znajduje się stodoła i garaż). Na posesję wjeżdzamy po kostce brukowej.

Dom został wybudowany w latach 70tych. Po tym czasie odremontowany- zmieniony dach- blachodachówka, panele na podłogach, odmalowanie pomieszczeń.

Na parterze znajdują się:

- wiatrołap
- łazienka
- przestronna kuchnia- około 14m2
- duża sypialnia- około 18m2
- korytarz, który stanowi ciąg komunikacyny dla całego domu
- salon- około 16m2
- pokój 1- około 18m2
- pokój 2- około 16m2

Z korytarza zejdziemy do piwnicy , gdzie znajdują się 3 pomieszczenia , jak również wyjdziemy na piętro domu.

Na piętrze/ poddaszu znajdują się:

-pokój 3- około 24m2
- pokój 4 - około 12m2 z małym balkonem
oraz duży strych, który można zaadaptować na kolejny pokój/schowek/garderobę


Dom daje wiele mozliwości adaptacyjnych w zależności od pomysłu i zapotrzebowania nowych właścicieli. Przestronne, ustawne i naświetlone pokoje w znacznym stopniu podnoszą komfort mieszkania.

Dom sprzedawany jest z częściowym wyposażeniem.


Oprócz domu na działce znajduje się duża stodoła z przelotowymi drzwiami i  garażem o wymiarach około  8x 18m. Miejsce idealne pod przechowywanie, majsterkowanie. 

Działka ma ogromny potencjał: płaska, regularna, w całości budowlana.

Na działce gaz, kanalizacja miejska, woda ze studni ( sieć wodociągowa w planach)Zapraszam do zadawania pytań i oglądania na żywo


Tel kontaktowy 519 469 990


-  • Materiał: Pustak
  • Dach: Blacha
  • Typ okien: PCV, PCV
  • Kształt działki: Trapez
  • Ukształtowanie działki: Płaska
  • Ogrodzenie: Mieszane
  • Dostępne w okolicy: Restauracja, Szkoła, Przedszkole, Las, Rzeka, Góry, Plac zabaw, Kościół, Zabudowa niska, Apteka, Sklep
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Ciepła woda: Piec węglowy/drewno, Piec elektryczny
  • Rodzaj ogrzewania: Węglowe, CO własne
Dorota Liszka

Dorota Liszka

Właściciel

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości AZ dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Nieruchomości AZ z siedzibą przy Krańcowa 13, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomosciaz.com… czytaj więcej