Przysietnica

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
450 000 PLN
Powierzchnia
240 m2

Bardzo atrakcyjna nieruchomość do sprzedaży w Gminie Stary Sącz w miejscowości Przysietnica. Dom o powierzchni 140m kw. Parter domu wyremontowany, dwa duże pokoje, duża kuchnia, łazienka, 2 x holl i pomieszczenie gospodarcze. Wszystkie okna wymienione. Piętro domu do adaptacji. 3 pokoje + łazienka. Budynek ocieplony, elewacja wykończona pucem z kolorami. Piękna, duża, płaska działka. Rewelacyjny dojazd na posesję. Ogrodzenie od frontu panelami ogrodzeniowymi i bramą kutą. Przepiękna okolica zarówno do mieszkania jak i wypoczynku, a także może służyć jako miejsce wypadowe w okresie letnim i zimowym ( góry, szlaki, stoki narciarskie, górskie rzeki)
Zapraszam do kontaktu

512-812-805

  • Materiał: Cegła
  • Dach: Blachodachówka
  • Typ okien: PCV, PCV
  • Kształt działki: Kwadrat
  • Ukształtowanie działki: Płaska
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
Marlena Drewniak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości AZ dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Nieruchomości AZ z siedzibą przy Krańcowa 13, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomosciaz.com… czytaj więcej

 

AZ oferty