Klimkówka

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 499 000 PLN
Powierzchnia
49 A


Do sprzedania inwestycyjna i bardzo atrakcyjna, widokowa działka z bezpośrednim dostępem do jeziora o powierzchni 49a w miejscowości Klimkówka. Górna cześć terenu jako działka komercyjna - usługi turystyczne.

Rewelacyjna lokalizacja w sąsiedztwie rozwijającego się zaplecza turystycznego z dojazdem z drogi gminnej. Działka ogrodzona z 3 stron.

Media:
Prąd na działce
Wodociąg i kanalizacja w budowie.

Działka położona w malowniczym krajobrazie z widokiem na tafle jeziora i na góry, idealna pod pensjonat, hotel, pole kempingowe czy też inne usługi turystyczne. 


Cena to 30 000 zł za ar!


Cena: 1 499 000złZapraszam do kontaktu

512 812 805

  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny usług
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus
Marlena Drewniak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości AZ dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Nieruchomości AZ z siedzibą przy Krańcowa 13, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomosciaz.com… czytaj więcej

 

AZ oferty