Tabaszowa

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
560 000 PLN
Powierzchnia
37 A

Biuro AZ NIERUCHOMOŚCI, ma przyjemność zaprezentować Państwu , nieruchomość położoną w miejscowości Tabaszowa. 
Działka o powierzchni 37 arów , zlokalizowana przy drodze, w terenie lekko nachylonym, świetnie nasłonecznionym i z idealnym widokiem.  Teren zabudowy mieszkaniowej i rekreacyjnej , oraz teren leśny ( około 30% )
Dzięki swojemu położeniu ,nic nie zasłoni nam pięknego widoku z działki. 

Miejsce niezwykle urokliwe, dzięki czemu nadaje się pod budowę kompleksu wypoczynkowego , lub prywatnego domu , dla tych, którzy chcą cieszyć się ciszą i spokojem.

Ostatnie zdjęcie , przedstawia projekt  domków , jakie miały  powstać na przedmiotowej nieruchomości. W przypadku zainteresowania , kontynuacją podobnego przedsięwzięcia, służymy pomocą architekta karajobrazu.  

Współpracując z najlepszymi, pomagamy w zdobyciu finansowania na zakup działki ,oraz przyszłych inwestycji.


Zapraszam do kontaktu zainteresowane osoby.

Jan Tokarczyk 
502-997-069

  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
Jan Tokarczyk

Jan Tokarczyk

Agent nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości AZ dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Nieruchomości AZ z siedzibą przy Krańcowa 13, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomosciaz.com… czytaj więcej