Nowy Sącz

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
190 000 PLN
Powierzchnia
900 m2

Biuro AZ Nieruchomości poleca działkę ROD przy ulicy 29 listopada w Nowym Sączu.

Działka ma powierzchnię 9 a i kształtem przypomina literę L.  Cały teren jest płaski, zakrzewiony i regularnie pielęgnowany, dzięki czemu nie wymaga wkładu w jego zagospodarowanie- odpoczynek można zacząć od zaraz.

Na działce znajduje się własna studnia ( ostatnie badania wody 2022r) , dwa szamba oraz szambo ekologiczne.  Wszystkie sprzęty i narzędzie ogrodnicze możemy przechowywać w drewnianym pomieszczeniu gospodarczym (szopa) , a czas dodatkowo spędzać pod drewnianą altanką.

W jej rogu usytuawany jest piękny drewniany dom z 2008roku , pokryty blachą, w bardzo dobrym stanie, o podstawie 30m2, zaopatrzony w prąd i kominek, co sprawia, że domek może pełnić całoroczną funkcję rekreacyjną. Dom wyposażony w alarm, monitoring, czujniki dymu.

Na parterze znajduje się mały korytarz/ wiatrołap, toaleta oraz obszerny salon z kominkiem i otwartą kuchnią.  Wysposażona jest ona w płytę indukcyjną, lodówkę, zmywarkę, okap, mikrofalówkę. Z tej części domku mozemy wyjść na tylni, zadaszony  taras  o wymiarach około 2,5X3,5m
Z salonu wychodzą drewniane schody do góry i prowadzą na piętro. Tu znajdziemy  łazienkę z wanną oraz pokój/sypialnię.


Całość jest zadbana, nie ywmaga żadnego wkładu. Zapraszamy do prezentacji


519 469 990

  • Ogrodzenie: Siatka
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zieleni
  • Dostępne w okolicy: Sklep, Szkoła, Przedszkole
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Bus, Autobus
Dorota Liszka

Dorota Liszka

Właściciel

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości AZ dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Nieruchomości AZ z siedzibą przy Krańcowa 13, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomosciaz.com… czytaj więcej